Κυριακή 21 Αυγούστου 2011

Ισοπαλία εκτός έδρας με 3-3 για την ομάδα μας με την ομάδα του Λίντο στο 3ο φιλικό

Ισόπαλη με σκορ 3-3 έληξε η φιλική αναμέτρηση που έγινε το απόγευμα του Σαββάτου ανάμεσα στο Λίντο και τη Δόξα Γαλιάς.
Η ομάδα του Λίντο ξεκίνησε καλύτερα το παιχνίδι και κατάφερε έχοντας πολύ καλή απόδοση να προηγηθεί 3-0 της Δόξα Γαλιάς που φάνηκε να μην βρίσκει ρυθμό στο πρώτο η μίχρονο, όμως μετά το 60΄ κατάφερε να ανεβάσει απόδοση και να φτάσει έτσι τελικά στην ισοφάριση.
Τα γκόλ για το Λίντο πέτυχαν οι Νικηταράς (2) και Μανουσάκης, ενώ για την Δόξα Γαλιάς σκόραραν οι Τσιρκίνης (2) και Τσουπάκης.
Λίντο: Ματαλιωτάκης, Τσακιρίδης, Χουρδάκης, Φωτάκης, Λουλακάκης, Μανουσάκης, Συντιχάκης, Φυτίλης, Σπηλιωτάκης, Νικηταράς, Τσαφαντάκης. Στην επανάληψη, αγωνίστηκαν και οι Θαλασσινός, Χριστοφής, Σηφάκης, Θάνος, Χρηστάκης, Τσακλαμάνης.
Δόξα Γαλιάς: Ντάγκινης, Αλμπαντάκης, Νικολακάκης, Βαρούχας (υπο δοκιμή), Σφακιανάκης, Φραγκιαδάκης, Ν. Σουτζής, Χ. Σουτζής, Τσουπάκης, Σαββάκης. Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Ορφανουδάκης, Κουτσάκης, Ρηγάκης, Ξεκαρδάκης, Φιτσοδασκαλάκης